Domovská stránka

Vítejte na ukázkovém webu pro charitativní organizace

Tento ukázkový web představuje možnosti využití aplikací Google pro charitativní organizace. Názorně ukazuje spojení různých služeb a nástrojů Google, které lze při vytváření webu použít. 

Novinky

  • Daruj web! Spouštíme web a spolu sním i charitativní akci Daruj web!
    Přidáno v 22. 6. 2010 13:13, autor: Jirbar @ Jirbar.com
Zobrazení příspěvků 1 - 1 z 1 Zobrazit více »

Co jsou aplikace Google Apps?
Google Apps nabízí nástroje pro komunikaci, spolupráci a publikování obsahu, včetně e-mailových účtů GMail, dokumentů Google Docs, kalendářů Google a mnohých dalších, které lze používat jak samostatně, tak integrované do webů Google, jako je například tento ukázkový web.  

Co jsou Weby Google?
Podívejte se na průvodní video představující aplikaci Weby Google (anglicky Google sites) nebo navštivte stránky webů Google

1. Upravte vzhled a rozvržení webu
2. Upravte rozvržení a obsah stránky
3. Změňte titulek webu - více zde
4. Přidejte logo - více zde
5. Vkládejte ostatní aplikace Google - video
6. Přejděte na vlastní doménu - více zde 

Co jsou miniaplikace?
Miniaplikace (anglicky gadgety) jsou prvky webu, jejichž prostřednictvím lze na stránky vkládat různé objekty, často se zajímavým a dynamicky se měnícím obsahem. Gadgety pro vaši webovou stránku si můžete vybrat zde. Většinu těchto miniaplikací lze také vložit na domovskou stránku iGoogle. Více gadgetů pro iGoogle naleznete zde.

Reklama pro vaše stránky - AdSense
Vydělávejte na reklamách vložených a zobrazovaných na vašich stránkách. Google AdSense vybírá reklamy automaticky na základě obsahu vašich stránek. Více zde