Provádíme výuku v řízení vozidel skupin:

Am - Řidičský průkaz skupiny AM opravňuje k řízení malého motocyklu nebo mopedu s maximální konstrukční rychlostí do 45 km v hodině.

A1 - Řidičský průkaz skupiny A1 opravňuje k řízení motocyklu do objemu 125 ccm a do výkonu 11 kW.

As.o - Řidičský průkaz skupiny A s omezením opravňuje k řízení motocyklu do výkonu 25 kW a do poměru 0,16 kW/kg s postranním vozíkem nebo bez něj.

Ab.o - Řidičský průkaz skupiny A bez omezení opravňuje k řízení motocyklu o výkonu nad 25 kW a nebo o poměru nad 0,16 kW/kg s postranním vozíkem nebo bez něj.

B - Řidičský průkaz skupiny B opravňuje k řízení motorových vozidel do celkové hmotnosti 3,5 tuny a max. počtu 8 pasažérů plus řidič (případně s přívěsem do 750 kg). Dále opravňuje k řízení traktorů a samojízdných pracovních strojů o maximální přípustné hmotnosti do 3,5 tuny.

B+E - Řidičský průkaz skupiny B+E opravňuje k řízení soupravy motorových vozidel tvořené osobním automobilem a přívěsem o celkové hmotnosti nad 750 kg a jízdní soupravy, která nespadá pod skupinu B.

C - Řidičský průkaz skupiny C opravňuje k řízení motorových vozidel o celkové hmotnosti přesahující 3500 kg, pokud nejsou určena k přepravě osob. K tomuto motorovému vozidlu smí být připojeno přípojné vozidlo, jehož maximální přípustná hmotnost nepřevyšuje 750 kg.

C+E - Řidičský průkaz skupiny C+E opravňuje k řízení soupravy motorových vozidel tvořené nákladním automobilem a přívěsem nebo návěsem bez omezení hmotnosti soupravy (tj. kamion s přívěsem nebo návěsem).

T - Řidičský průkaz skupiny T opravňuje k řízení traktorů a samojízdných pracovních strojů. K motorovému vozidlu smí být připojeno přípojné vozidlo.
Zobrazuje se 1 položek
KurzInstruktorZačáekKonecStav
Řadit 
 
Řadit 
 
Řadit 
 
Řadit 
 
Řadit 
 
KurzInstruktorZačáekKonecStav
Jan Školitel 1. března 2010 1. dubna 2010 Volný 
Zobrazuje se 1 položek
Comments